Anglia

ANGLIA (LONDYN) – SESJA ŚLUBNA

 

Sesja ślubna jest zwieńczeniem i wyjątkową pamiątką zawarcia związku małżeńskiego. Warto więc, żeby odbyła się ona w wymarzonych dla nas okolicznościach. Przedstawiam Wam wyjątkową relację z podróży do trzeciego pod względem wielkości miasta w Europie.

 

Świeżo upieczeni małżonkowie marzyli o wykonaniu swojej sesji ślubnej poza granicami Polski. Po wspólnych konsultacjach wybór padł właśnie na Londyn. Ta europejska stolica jest prawdziwą fotograficzną gratką, więc nie ukrywam, że ta decyzja ogromnie mnie ucieszyła. Na zdjęciach dostrzec można m.in. Tower Bridge, Pałac Westminster, Piccadilly Circus, czy charakterystyczne czerwone budki telefoniczne.

Spacerując ulicami Londynu i eksplorując kolejne jego zakątki, nie zorientowaliśmy się nawet, jak szybko zastał nas wieczór, który odsłonił jeszcze inne oblicze tego miasta.

 

Nie była to tylko ślubna sesja zdjęciowa, ale przede wszystkim, fantastyczny czas, pełen świetnej zabawy i pozytywnych wrażeń. Jestem pewien, że wspomnienia zatrzymane na fotografiach przez wiele lat będą wywoływały uśmiech na twarzach całej naszej trójki. Z wielkim sentymentem wracam do tych chwil i gorąco zachęcam nie tylko miłośników podróży, do wyboru interesującego miejsca za granicą w celu wykonania ślubnych zdjęć.